Reklam

 

Neden uygunaraba.com’a reklam vermeliyim?

 

Çünkü herkes uygunaraba.com’da!

 

Uygunaraba.com, Türkiyede otomobil ilanlarınızı geniş kitlelere ulaştırmanın en garanti ve en düşük maliyetli yollarından biridir. Her türlü otomobil, motosiklet ve ticari araç kategorisine sahip olan uygunaraba.com binlerce ilan içeriği ve bünyesindeki gerek oto galeri gerekse bayileri ile Türkiyenin en aktif ilan platformlarından biridir. Türkiyede lider konumundaki uygunaraba.com beraberinde farklı eğitim seviyelerine sahip, her yaş ve gelir grubundan kişilerin platforma gelmesini sağlamaktadır. Ve sitemize gelen bu kitle Türkiyedeki internet kullanıcılarının büyük bir bölümünü kapsamaktadır. Rakamlarla ifade etmek gerekirse uygunaraba.com Google Analitycs değerlerinde Türkiye'deki büyük bir alanı kapsamaktadır.

 

Uygunaraba.com, Türkiye'deki yüksek ziyaretçi sayısı, hizmet verdiği bayi ve oto galeriler ile Türkiye otomobil piyasasının nabzını tutmaktadır. Örneğin arabasını değiştirmek isteyen bir kişi eski arabasını uygunaraba.com platformundan sattığı gibi yeni arabasını da yine uygunaraba.com üzerinden buluyor.

Kısacası uygunaraba.com otomobil sektörünün nabzını tutuyor.

 

 

BANNER ALANLARI

 

Ana Sayfa Arama Yanı

 

Sadece Anasayfada gözükmektedir. 293x243 boyutlarında oluşan bir reklam bölümüdür. uygunaraba.com sayfasına ilk girişte gözüken etkili bir reklam bölümüdür.

 

Anasayfa Arama Altı

 

En etkili reklam bölümüdür. 728x90 boyutlarındadır. Nerdeyse bütün iç linklerde bütün alt sayfalarda ilan içlerinde vs. vs. gözükmektedir. uygunaraba.com'un en etkili reklam bölümüdür.

 

Anasayfa Vitrin ve Son Eklenen İlanlar Bölümü Arası

 

Sadece Anasayfada gözükmektedir. 665x90 boyutlarındadır. Anasayfada gözüken bir reklamdır.

 

uygunaraba.com'a reklam vermek isterseniz, aşağıdaki e-mail adresiyle irtibata geçebilirsiniz.

 

E-Mail: info@uygunaraba.com