Yardım

 

Yüklediğim resimler gözükmüyor. Neden?

Araç kayıdı yaptıktan sonra sizi üye panelinize yönlendirmekte sistem, oradan fotoğraflar bölümüne girip fotoğraflarınızı yükledikten sonra profil yapmak istediğiniz resmin üzerine geliyorsunuz ve resim üzerinde sağ köşede sil ve profil resmi yap seçenekleri var. Oradan profil resmi yapabilir ve site içersinde girdiğiniz ilanın fotoğrafını profil resmi yapmış olursunuz.

 

Nasıl üye olabilirim?

Ana sayfanın sağ üst köşesinde bulunan “Yeni Üye Kaydı” bölümünü tıklayarak, bireysel veya kurumsal üyelik tipinizi belirleyin. Size uygun üyelik türünü seçtikten sonra, kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurarak, “Kullanıcı Sözleşmesi”ni inceledikten sonra, “Kullanıcı Sözleşmesini Kabul Ediyorum” kutucuğunu işaretleyip “Kaydet” butonuna tıkladığınızda, üye olmuş oluyorsunuz. Bundan sonra, e-posta adresiniz ve şifrenizle sisteme giriş yapabilirsiniz. 

 

Üye girişi yapamıyorum. Sorunu nasıl çözebilirim?

 

Bu sorununuzun birkaç nedeni olabilir:

 

E-posta ve şifreniz ile giriş yaparken BÜYÜK-küçük harflere dikkat etmelisiniz. Klavyenizdeki “Caps Lock” tuşu açık kaldığından dolayı, bilgileriniz büyük harfle yazılmış olabilir.

 

E-posta adresiniz ve şifrenizi hatasız yazmaya dikkat ediniz.

 

Kullanmış olduğunuz tarayıcı programları (browser) sayfaları görüntülerken doğru karakter setini kullanmayabilirler. Tarayıcı pencerenizin üst bölümündeki “Araçlar/Seçenekler” bölümünden “Character Coding” (Kodlama)bölümünü “Türkçe Windows”(Turkish Windows) ya da ”Türkçe ISO” (Turkish ISO) olarak değiştirmeniz gerekir.

 

Sorunun devamı halinde bize e-posta gönderebilir.

 

Üyelik bilgilerimi nasıl güncelleyebilirim?

 

UygunAraba.com’a kayıtlı bilgilerinizi dilediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz.

E-posta adresiniz ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra “Üye Panelim” menüsünden  “İletişim Bilgileriniz” bölümünü seçerek bilgilerinizi değiştirebilirsiniz.

 

UygunAraba.com' a üyelik ve ilan vermek ücretsiz. Peki, hangi hizmetler ücretli?

 

UygunAraba.com’da,

  -Vitrin İlanlar

ücretlidir.

 

Kullanıcı adımı ve şifremi unuttum. Ne yapmalıyım?

 

UygunAraba.com kullanıcı adınız, üye olurken kullandığınız e-posta adresinizdir. Şifrenizi unuttuysanız,  e-posta adresiniz ve şifrenizle giriş yaptığınız alanın hemen altında “Şifrenizi mi unuttunuz” bölümüne e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna tıklamanız yeterlidir. Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir. Eğer üye olurken kullandığınız e-posta adresinizi hatırlamıyorsanız e-posta adresimizden internet yoluyla ulaşabilirsiniz.

 

E-posta adresim ve şifremle giriş yapamıyorum. Bunun sebebi nedir?

 

 

E-posta adresiniz ve şifreniz ile giriş yaparken BÜYÜK-küçük harflere dikkat etmelisiniz. Klavyenizdeki “Caps Lock” tuşu açık kaldığından dolayı, bilgileriniz büyük harflerle yazılmış olabilir. 

 

E-posta adresiniz ve şifrenizin eksiksiz ve hatasız olarak girildiğinden emin olun.

 

Kullanmış olduğunuz tarayıcı programları (browser) sayfaları görüntülerken doğru karakter setini kullanmayabilirler. Tarayıcı pencerenizin üst bölümündeki “Araçlar/Seçenekler” bölümünden “Character Coding” (Kodlama)bölümünü “Türkçe Windows”(Turkish Windows) ya da ”Türkçe ISO” (Turkish ISO) olarak değiştirmeniz gerekir.

 

 

Şifremi nasıl değiştirebilirim?

 

Üye Panelim” bölümündeki   “Şifre İşleme” bölümünden, yeni bir şifre yazıp  “Bilgileri Güncelle” butonunu tıkladığınızda şifreniz, yeni seçtiğiniz şifre ile değiştirilir.

 

Hesabım bloke oldu ne yapmalıyım?

 

Bu durumda bize e-posta gönderebilirsiniz.

 

Destek E-mail: info@uygunaraba.com